سوالات متداول

 • زمان لازم برای طراحی، تولید و نصب و راه اندازی سامانه تلفن گویا چقدر است؟

  حداکثر یک تا دو هفته

 • فرق کارت های دانجین و کارت های دیگر چیست؟

  این کارت‌ها توسعه پذیر، ماجولار و با تنوع بالا قابل ارائه می‌باشند همچنین شرکت بانی کام نماینده رسمی این برند در ایران و خاورمیانه می باشد، برخورداری از خدمات فنی و پشتیبانی و خدمات پس از فروش از مزایای استفاده از این کارت‌ها می باشد .

 • فرق کارت های دانجین و کارت های دیگر چیست؟

  این کارت‌ها توسعه پذیر، ماجولار و با تنوع بالا قابل ارائه می‌باشند همچنین شرکت بانی کام نماینده رسمی این برند در ایران و خاورمیانه می باشد، برخورداری از خدمات فنی و پشتیبانی و خدمات پس از فروش از مزایای استفاده از این کارت‌ها می باشد .

 • آیا امکان تغییر و توسعه سناریو توسط کاربر وجود دارد؟

  بله، ابزار طراحی و توسعه واک این امکان را به کاربر می دهد تا بصورت ویژوال سناریوی خود را تغییر بدهد.

 • فرق بین مودم و کارتهای پردازشگر صوتی در سیستم های تلفن گویا چیست؟

  گاهی دیده می شود که مشتریان به جهت کاهش هزینه ها در خواست استفاده از مودم را بجای کارت های پردازشگر صوتی دارند لذا معایب سیستم های تلفن گویا مبتنی بر مودم را به شرح ذیل اعلام می‌گردد: 
  ۱. کیفیت نامناسب صدا
  با توجه به پایین بودن کیفیت صدای اکثر مودم های موجود در بازار و نیاز مند بودن سیستم های گویا به مناسب بودن کیفیت صدا در هنگام پخش فایل ها و عدم توانایی پشتیبانی از فرمت های صوتی متفاوت. 
   
  ۲. عدم تشخیص Caller ID
  بسیاری از مودم ها فقط Caller ID مربوط به نواحی جغرافیایی خاصی را تشخیص می دهند و به دلیل اینکه شرکت های سازنده چیپ های مودم شرکت های اروپایی و آمریکایی هستند ، بیشتر مودم ها قادر به تشخیص Caller ID در کشور ما نیستند. 
   
  ۳. عدم پشتیبانی از چندین خط تلفن
  درایورهای مودم های دارای Voice ، امکان اتصال چندین مودم روی یک دستگاه را نمی دهند و به همین دلیل نمی توان چندین مودم از یک مدل را به یک دستگاه متصل نمود. در شرایط خاص می توان از دو مودم با مدلهای متفاوت برای این منظور استفاده کرد. 
   
  ۴. پخش پیام ها با مکث
  با توجه به بهره گیری مودم از CPU سیستم جهت پردازش اطلاعات صوتی خود ، پخش فایل های صوتی همراه با مکث خواهد بود که این مکث باعث می شود تا پیام های متصل بصورت مناسبی شنیده نشوند و فرد تماس گیرنده از مکث های سیستم خسته شود ، مانند خواندن اعداد ، تاریخ ها و... 
   
  ۵. عدم تشخیص بوق اشغال
  با توجه به اینکه انواع مودم ها معمولا برای مناطق جغرافیایی خاصی طراحی می گردند ، صداهای بوق خاصی را تشخیص می دهند و بعضی از مواقع بوق اشغال را تشخیص نمی دهند و همچنین در صورت تشخیص بوق اشغال بلافاصله ارتباط تلفنی را قطع می کنند و امکان اعلام پیغام مناسب به کاربر در هنگام انتقال خط را نمی دهند. 
   
  ۶. عدم پردازش صدا بعد از شماره گیری
  مودم ها امکان پردازش تماس ندارند و به همین جهت بعد از شماره گیری امکان تشخیص برداشته شدن گوشی از طرف مقابل و یا بوق Ring back وجود ندارد. 
   
  ۷. عدم تشخیص قطع ارتباط تماس گیرنده
  بسیاری از مودم ها امکان تشخیص قطع ارتباط تلفنی از طرف تماس گیرنده را ندارند، به این معنی که پس از برقراری ارتباط بین مودم و تماس گیرنده ، در صورت گذاشته شدن گوشی ، مودم قادر به تشخیص Disconnect شدن خط نمی باشد و سیستم همچنان به ادامه فعالیت خود خواهد پرداخت و خط را اشغال نگه خواهد داشت. 

فرم ارسال سوال جدید
 • نام و نام خانوادگی
 • پست الکترونیک
 • متن سوال
 • *لطفا کاراکترهایی را که در تصویر می بینید در کادر زیر وارد کنید: